SIEMENS ÜRÜNLER

PLC

PLC, fabrikalardaki üretim bölümlerinde veya makinelerin kontrolü gibi işlemlerin denetiminde kullanılan otomasyon cihazıdır. En büyük artıları elektriksel gürültülere, sıcaklık farklarına ve mekanik darbelere karşı dayanıklı tasarlanırlar. Bu denetleyici sistem, giriş bilgilerini gözle görülmeyecek hızlarla tarayarak buna uygun çıkış bilgilerini gerçek zamana yakın, cevap verecek şekilde çalışır. PLC, kısa sürede daha çok ve kaliteli ürün üretme, çok düşük hata oranlarına sahip üretim yapma gibi unsurların ön plana çıkmasında büyük rol oynar.

LOGO!

Siemens’in LOGO! çözümü ihtiyaç duyduğunuz desteği uygun maliyetle sunuyor. LOGO! küçük ölçekli otomasyon projelerinin hem daha hızlı devreye alınmasını sağlıyor hem de şalt panonuzda yer açıyor. 8 temel mantık fonksiyonu ve 30/35 özel fonksiyonuyla LOGO! Logic modülü fazla sayıdaki konvansiyonel anahtarlama ve kontrol cihazının yerine geçebiliyor.

Simotion Kontrol

Siemens SIMOTION, hareket kontrolü uygulamalarına ve teknoloji görevlerine önem veren otomasyon ve kontrol çözümleri için iyileştirilmiş bir sistem platformu sunmaktadır.nSiemens SIMOTION, üretim makinelerinin otomasyonu üzerine odaklanan uniform bir Hareket Kontrol Sistemidir. Bu üniformite mühendisliği, programlamayı, iletişimi, veri yönetimini ve İnsan Makine Arayüzlerini (HMI) gerektirir, ve böylelikle tüm sistemi kapsamına alır.

WinCC flexible

WinCC esnek olmayan bir sektöre özel olarak tasarlanmış ve PC’ler için en küçük Micro Masası SIMATIC HMI operatör kontrol ve izleme cihazları için Mühendislik yazılımı sunar. Rahatlık Panelleri ve gibi BASIC Panelleri bazıları gibi son SIMATIC HMI cihazları yapılandırma için de size yenilikçi yazılım WinCC (TIA Portal) gerekir. WinCC esnek mühendislik yazılımı basit bir kullanıcı arabirimi yapılandırma mühendislerinin yanı sıra sunuyor.

Simatic Win CC-SCADA

SIMATIC WinCC – WinCC, özel gereksinimlerine uyarlanmış bir çözüm oluşturmak için tasarlanan tüm oluşan entegre bir sistem çekirdeğidir. Temel yazılım kendisini karmaşık bir HMI Yazılımın tüm özellikleri sunan güçlü, evrensel süreç görselleştirme sistemini temsil eder.

Tamamen Entegre Otomasyon Portalı

Tamamen Entegre Otomasyon Portal (TIA Portal) ile Siemens mühendislik yeniden tanımladı. TIA Portal Eğer tüm değer tedarik zinciri boyunca, tek bir bilgisayar ekranından, optimal tüm otomasyon süreçleri tasarlamasına olanak sağlamaktadır. Bu çığır açan yenilik daha verimli çalışmanıza olanak sağlamakla kalmıyor, sizin verimlilik ve rekabet avantajınızı arttırmaktadır.

Simatic S7 Manager

STEP 7 Professional, programlanabilir kontrol SIMATIC S7/C7 yanı sıra, bilgisayar kontrol sistemleri SIMATIC WinAC dayalı, üyelik programlama ve operasyon kontrol sistemleri için gerekli araçları içeren bir temel yazılım paketidir. Paketi STEP 7 bir ayırt edici özelliği çoklu programlanabilir kontrolörlerin kullanımına dayalı karmaşık otomasyon projeleri geliştirmek, endüstriyel bilgisayarlar, cihazlar ve sistemler, insan-makine ara yüzü cihazları, endüstriyel ilişkiler ve I / O, ağ yapıları dağıtılmıştır.

EnglishRussia